Aktualności

Jubileuszowe targi PLASTPOL za nami

23.05.2016
DSC_0029

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na stoisku Grupy Azoty w czasie XX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2016.

Na stoisku Grupy Azoty  zaprezentowano ofertę Segmentu OXO oraz Segmentu Tworzyw.  Z dumą informujemy, iż podczas uroczystej gali PLATINUM PLAST dla wystawców targów PLASTPOL, Grupa Azoty ZAK S.A. otrzymała medal w kategorii nowoczesne rozwiązania przemysłu polskiego za innowacyjną instalację do wytwarzania plastyfikatora nieftalowego – Oxoviflex®. Wyróżnienie to stanowi dla nas wielką wartość, tym bardziej, że przyznane zostało przez komisję konkursową w skład której wchodzili przedstawiciele świata nauki.

 

Cieszy nas również medal targów PLASTPOL za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego, którym zostało nagrodzone stoisko Grupy Azoty. Potwierdza on naszą dbałość o najwyższe standardy w relacjach z naszymi partnerami.

 

W czasie targów nasi goście mieli okazję spotkać się ze sportowcami wspieranymi przez Grupę Azoty  – aktualnymi mistrzami Polski w siatkówce – zawodniczkami Chemika Police i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz z Sylwią Jaśkowiec – medalistką mistrzostw świata w biegach narciarskich.