O firmie

Grupa Azoty ZAK S.A.

Nasza firma Grupy Azoty ZAK S.A. jest częścią chemicznego koncernu Grupa Azoty. Segment Oxoplast  to jednostka biznesowa wyspecjalizowana w produkcji alkoholi OXO, plastyfikatorów i aldehydów,  będąca jednym z filarów naszego biznesu.

mapka-2018

Poznaj Segment OXO!

Produkujemy alkohole OXO i plastyfikatory, jesteśmy jednym z europejskich liderów

W produkcji alkoholi OXO mówi się wręcz o standardzie jakości wyznaczanym przez Grupę Azoty ZAK S.A. Elastyczność dostaw in-time oraz umiejętność dostosowania się kompleksowo do potrzeb najbardziej wymagających klientów to obok wysokiej jakości jeden z atutów Grupy Azoty ZAK S.A.Potwierdzeniem tego jest ugruntowana pozycja firmy na rynkach europejskich i zamorskich oraz wysoki stopień lojalności klientów.

 

Zdolności produkcyjne

 

Alkohole OXO

Segment-Oxoplast-Zdolnosci-Produkcyjne-Alkohole-OXO

Plastyfikatory

 

Segment-Oxoplast-Zdolnosci-Produkcyjne-Plastyfikatory

 

Segment Oxoplast™ - Misja i Wizja

Misja Segmentu OxoplastZapewniamy komponenty chemiczne spełniając oczekiwania klientów. Wizja Segmentu OxoplastZostaniemy wiodącym graczem w swojej branży, a dla klientów będziemy firmą pierwszego wyboru. Uzyskamy wskaźnik wartości dodanej wyższy niż firmy naszego sektora, niezależnie od koniunktury. Cel strategiczny: Wzrost sprzedaży i marży poprzez rozwój rynku, poszerzenie i pozycjonowanie portfela produktów Działania operacyjne: Wprowadzenie do oferty sprzedażowej plastyfikatorów nowej generacji, Wydłużanie łańcuchów produktowych, Doskonalenie systemu obsługi klienta z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań logistycznych, Ekspansja na nowe, perspektywiczne segmenty i rynki geograficzne, optymalizacja kosztów produkcji i magazynowania.

mission-vission-1000x1000

Prestiż i uznanie

rc_Logo_gruen1
aeo_final_51
Koszer

Historia Oxoplast

Mamy ponad 65 lat tradycji i doświadczenia.Funkcjonujemy według zasad odpowiedzialności społecznej.Dbamy o wysoką jakość produktów i obsługi klientów, podnosząc wskaźniki efektywności i wydajności produkcji.Staramy się utrzymać wizerunek przyjaznego pracodawcy i wspieramy działania istotne dla lokalnej społeczności.Dzięki wielu innowacyjnym działaniom staliśmy się przedsiębiorstwem szanującym zasoby naturalne i bezpiecznym dla człowieka.