Bez kategorii

Oxoplast Medica® produktem roku

27.11.2014
_MG_8084

W konkursie „Diamenty Polskiej Chemii” plastyfikator Oxoplast Medica® Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. otrzymał tytuł Produktu Roku. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas Konferencji “Chemical Industry Forum & Awards Gala” 20 listopada w Warszawie.

– Jest w Grupie Azoty klimat innowacyjności. I tak samo w polskiej chemii jest klimat, aby tworzyć coraz lepsze produkty – powiedział Adam Leszkiewicz, Prezes Zarządu Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. odbierając nagrodę w kategorii Produkt Roku.

 

Tematyka konferencji “Chemical Industry Forum & Awards Gala”, podczas której wręczone zostały nagrody “Diamenty Polskiej Chemii”, obejmowała pozycję polskiej chemii na światowych rynkach, efektywność spółek chemicznych i petrochemicznych oraz szanse i zagrożenia dla przemysłu chemicznego w Polsce.

 

Prezes Adam Leszkiewicz wziął także udział w panelu “Polska chemia w świecie”.

 

Celem Forum Chemicznego jest przedstawienie i analiza sytuacji, w jakiej znalazł się polski przemysł chemiczny na tle globalnym. W konkursie „Diamenty Polskiej Chemii” uhonorowane zostały podmioty wyjątkowo aktywne na rynku, które swoimi działaniami przyczyniają się do wzmocnienia pozycji polskiej chemii w warunkach międzynarodowej konkurencji. “Chemical Industry Forum & Awards Gala” organizowane jest przez Executive Club. Partnerem strategicznym wydarzenia była Grupa Azoty.

 

Dowiedz się więcej na temat Oxoplast Medica®.