Aktualności

Oxoplast® PH wyróżniony Opolską Marką 2011

10.04.2012
m_OpolskaMarka_11_statuetka

ZAK S.A. to spółka wielokrotnie uhonorowana nagrodą Opolskiej Marki. W tym roku do konkursu spółka zgłosiła dwa produkty i oba uzyskały statuetkę symbolicznie honorującą ich jakość.

W kategorii produkt wyróżniony został Oxoplast® PH

 

W kategorii dużych przedsiębiorstw nagrodę, jako produkt otrzymał Oxoplast® PH, czyli ftalan bis(2-propyloheptylu), plastyfikator wykorzystywany w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz w przemyśle farb i lakierów. Jest to jeden z naszych najnowszych produktów, odpowiedź na potrzeby rynku i środowiska, efekt pracy i kompetencji pracowników spółki.

 

ZAKSA promuje Opolszczyznę

 

W kategorii dużych przedsiębiorstw, jako produkt promujący Opolszczyznę, ZAK S.A zgłosiła drużynę sportową ZAKSA i za ten doskonały „produkt” ZAK S.A. również otrzymała wyróżnienie. To szczególna sytuacja, kiedy nagrodą cieszy się i zgłaszający i zgłoszony. Wspólnie odebrane wyróżnienie cieszy podwójnie. Z przekonaniem zgłaszaliśmy do konkursu ZAKSĘ, przecież właśnie kędzierzyńska drużyna promuje nasze miasto, województwo i dobrą polską ekstra ligową siatkówkę w Europie i na świecie.

 

 

Film przygotowany na Opolską Markę na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego: