Aktualności

Podsumowujemy udział Oxoplast™ w 27. targach Plastpol

31.05.2023
20230523_113149

Posiadające blisko 30-letnią tradycję targi to już obowiązkowe wydarzenie dla przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Tegoroczna edycja przechodzi do historii, odnotowując jak zwykle wysoką frekwencję i przyczyniając się do nawiązywania relacji biznesowych.

Przedstawiciele Segmentu Oxoplast prezentowali swoją ofertę na wspólnym stoisku Grupy Azoty, razem z Segmentem Tworzyw i Segmentem Poliolefiny. Do flagowych produktów naszej jednostki, którym poświęcono szczególną uwagę, należą plastyfikatory specjalistyczne z linii Oxofine oraz plastyfikator ogólnego zastosowania Oxoviflex.

 

Program targów obfitował w wydarzenia i atrakcje towarzyszące. Na naszym stoisku pojawili się wyjątkowi goście ze świata sportu, na czele z zawodnikami Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, trzykrotnymi zdobywcami trofeum Ligi Mistrzów – Adrianem Staszewskim i Bartłomiejem Kluthem.

 

Strefa wystawiennicza Grupy Azoty stanowiła bezpośrednie nawiązanie do strategicznego projektu „Zielone Azoty”, którego ideą jest transformacja klimatyczno-energetyczna Grupy Kapitałowej. Organizatorzy targów docenili elegancję i kompleksowy styl wystąpienia targowego, przyznając Grupie nagrodę TOP DESIGN.

 

Na kilka dni Targi Kielce były przestrzenią do spotkań i wymiany doświadczeń dla blisko 600 firm z branży przetwórstwa tworzyw i gumy z 26 krajów. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska, oczekując na kolejną edycję Plastpolu.

Kategorie: