Aktualności

Przed nami targi Plastpol 2023!

09.05.2023
Plastpol-2023-www-PL-2

Zapraszamy na najważniejsze w Polsce targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy –  Plastpol 2023! Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-26 maja 2023 r. na terenie Targów Kielce.

27. edycja targów, będzie doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań i technologii z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze większą niż liczbę wystawców, którzy zaprezentują swoje produkty i usługi na ponad 10 000 m² powierzchni wystawienniczej. W programie targów znajdą się również liczne konferencje, warsztaty oraz prezentacje, w szczególności dotyczące kondycji branży tworzyw sztucznych i recyklingu.

 

 

Grupa Azoty ZAK S.A. tradycyjnie prezentować będzie Oxoplast™ – jednostkę biznesową wyspecjalizowaną w produkcji alkoholi OXO, plastyfikatorów i aldehydów. Szczególną uwagę skierujemy na linię plastyfikatorów specjalistycznych Oxofine™, która stanowi naszą odpowiedź na stale zmieniające się wymagania współczesnego świata. Nie zabraknie również naszego flagowego produktu – plastyfikatora ogólnego zastosowania Oxoviflex™, który razem z plastyfikatorami specjalistycznymi Oxofine™ tworzy komplementarne portfolio produktowe Oxoplast™.

 

 

Już dziś zarezerwuj czas w swoim kalendarzu! Spotkajmy się na Plastpol 2023 – znajdziesz nas na wspólnym stoisku Grupy Azoty – nr E38.