Aktualności

Segment Oxoplast™ na targach PLASTPOL 2022

18.05.2022
Plastpol-2022-www-PL-2

Przed nami XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL! To kluczowe wydarzenie branży przetwórczej w Polsce odbędzie się w dniach 24-27 maja 2022 r., w Kielcach. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Segmentu Oxoplast™ Grupy Azoty ZAK S.A., który zaprezentuje m.in. bogatą gamę plastyfikatorów specjalistycznych z linii Oxofine oraz plastyfikator ogólnego zastosowania Oxoviflex™.

Kieleckie targi od lat znajdują się w sferze zainteresowań przedstawicieli sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. Impreza nabiera szczególnego wymiaru zwłaszcza po okresie pandemii, w którym spotkania biznesowe zostały ograniczone do minimum.

 

Program wydarzenia jak zwykle wypełniać będą spotkania sprzyjające wymianie doświadczeń w gronie producentów, dostawców, dystrybutorów z całego świata. W planie są także seminaria poświęcone rozwojowi technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz oficjalna prezentacja raportu z rozwoju rynku plastików na świecie.

 

Segment Oxoplast zaprezentuje swoją ofertę plastyfikatorów, alkoholi OXO i aldehydów. Szczególną uwagę skierujemy na markę plastyfikatorów specjalistycznych Oxofine, która stanowi naszą odpowiedź na stale zmieniające się wymagania współczesnego świata. Na portfolio produktów specjalistycznych składa się plastyfikator Oxofine™ DBT, Oxofine™ TOTM, Oxofine™ DOA oraz plastyfikator polimeryczny Oxofine™ Poly2K.

 

Nie przestajemy się rozwijać, nieustannie pracujemy nad syntezą nowych produktów, w tym bioplastyfikatorów. Sprawdź jak się zmieniamy, dołącz do grona partnerów Segmentu Oxoplast™. Postaw na rozwiązania elastycznie dopasowane do Twojego biznesu.

 

Spotkajmy się podczas PLASTPOL 2022 – znajdziesz nas na wspólnym stoisku Grupy Azoty – nr E35.

 

Ponadto w towarzyszącej strefie eventowej będzie można spotkać sportowców wspieranych przez Grupę Azoty: siatkarskich Mistrzów i Mistrzynie Polski z Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Grupy Azoty Chemika Police, a także Michała Jureckiego (KS Azoty-Puławy), Maksyma Drabika (Motor Lublin) oraz Malwinę Kopron – brązową medalistkę igrzysk olimpijskich w rzucie młotem.

Kategorie: