Aktualności

Spotkajmy się na K2016

05.10.2016
k-2016-www-news

Od ponad 60 lat targi K pozostają jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń w świecie tworzyw sztucznych. Organizowane co trzy lata ośmiodniowe targi skupiają najważniejszych przedstawicieli branży, producentów maszyn, przetwórców tworzyw sztucznych oraz producentów surowców niezbędnych do ich wytwarzania. W tym roku po raz kolejny firmy sektora zaprezentują najnowsze pomysły, technologie i innowacje, które będą kształtowały przyszłość tej niezwykle ważnej dla światowej gospodarki gałęzi przemysłu.

Targi K organizowane są co 3 lata i są to największe targi branży tworzyw sztucznych w Europie i jedne z największych na świecie. Poprzednia edycja odbyła się w 2013 r. na targach wystawiało się 3 320 firm z 59 krajów, a liczba odwiedzających wyniosła ponad 218 tysięcy osób z 108 krajów. W tegorocznej edycji spodziewana jest jeszcze większa frekwencja odwiedzających targi. Wzrost zainteresowania targami doskonale świadczy o kondycji całej branży chemicznej i powiązanych z nią gałęzi przemysłu.

 

Grupa Azoty ZAK S.A. już po raz piąty weźmie udział w targach K. Na wspólnym firmowym stoisku Grupy Azoty zaprezentowane zostaną główne produkty Segmentu OXO, a więc alkohole OXO oraz plastyfikatory. Szczególny nacisk położymy na promocję naszego nowego nieftalanowego plastyfikatora Oxoviflex®. Liczymy, że nasze stoisko tak jak poprzedniej edycji, będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

 

Dowiedz się więcej i znajdź nasze stoisko na Oxoplast.com/k2016

Kategorie: