Aktualności

Zbliża się PLASTPOL 2021!

26.08.2021
Plastpol-2021-www-PL-1

Zapraszamy na jubileuszową, XXV edycję Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL! Spotkajmy się 21-23 września 2021!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy Azoty, na którym zaprezentujemy ofertę Segmentu Oxoplast™ tj. plastyfikatory, alkohole OXO i aldehydy oraz zupełnie nowe produkty!

 

PLASTPOL to jedne z najważniejszych targów sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Zakres branżowy targów Plastpol obejmuje technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, wzornictwo, opakowania, tworzywa sztuczne, przetwórstwo gumy, recykling. Poza prezentacją flagowych produktów, podczas wydarzenia najistotniejszą rolę grają trendy i prezentacje osiągnięć firm z branży. Oczywiście nie może zabraknąć paneli dyskusyjnych, seminariów oraz spotkań matchmakingowych i networkingowych. Rozstrzygnięte zostaną również branżowe plebiscyty.

 

W tym roku Grupę Azoty reprezentować będą aż trzy jednostki: Segment Oxoplast™ z kędzierzyńsko-kozielskich zakładów, tarnowski Segment Tworzyw oraz Grupa Azoty Polyolefins, która po raz pierwszy będzie miała okazję brać udział w targach PLASTPOL.

 

Kielce, Polska

21-23 września 2021

Hala E, Stoisko 41

 

Więcej na stronie targów PLASTPOL.

Kategorie: